Klantendag

InFocus 2026 Het complete plaatje | Van losse initiatieven naar strategische impact

Op dinsdag 29 september 2026 organiseren we opnieuw InFocus: de jaarlijkse klantendag van Infolearn. Een inspirerende dag speciaal voor onze klanten, waarin ontmoeten, kennisdeling en vooruitkijken centraal staan. Samen verkennen we hoe verschillende onderdelen van leren en ontwikkelen samenkomen tot één logisch geheel. Dit jaar zoomen we uit en kijken we naar de grotere context achter leren, ontwikkelen en doorgroeien in de dagelijkse praktijk.

De dag begint met een inspirerende keynote van Charlotte Fraza over de werking van ons brein en de manier waarop mensen leren. Als computationeel neurowetenschapper aan King’s College London en voormalig onderzoeker aan het Donders Institute van het Radboudumc vertaalt zij inzichten uit hersenonderzoek naar wat dit betekent voor leren en ontwikkelen in de praktijk.

Interactieve sessies

Samen bouwen aan toekomstbestendige zorg: de impact van een fusie op leren en ontwikkelen

Maurice van Leeuwen – Strategisch Adviseur en Wieteke Vermeulen – Strategisch adviseur leren en ontwikkelen (Baalderborg en Frion)

Maurice van Leeuwen en Wieteke Vermeulen delen het verhaal achter de bestuurlijke fusie van Baalderborg en Frion. Een fusie die is aangegaan om samen de zorg in de regio toekomstbestendig te organiseren. Ze nemen je mee in de impact die deze verandering had op de organisaties, de leeromgeving en het creëren van één gezamenlijke basis voor leren en ontwikkelen.

Van visie naar een strategische aanpak voor leren en ontwikkelen

Henriette Kloots – Strategic Consultant Learning en Development, Hetty Bolt en Marriet Werkman – adviseurs Leren en Ontwikkelen (Zorggroep Oude en Nieuwe Land)

Henriette Kloots neemt je samen met Hetty Bolt en Marriet Werkman mee in de aanpak van Zorggroep Oude en Nieuwe Land. Aan de hand van hun praktijkverhaal laten zij zien hoe zij stap voor stap hebben gewerkt aan een strategische visie op leren en ontwikkelen en hoe deze visie is vertaald naar de dagelijkse praktijk.

Anders kijken naar inzetbaarheid in tijden van arbeidsmarktkrapte

Mark Remijnse – Infolearn

Arbeidsmarktkrapte vraagt om een andere manier van kijken naar de inzetbaarheid van medewerkers. Mark Remijnse neemt je mee in de ontwikkelingen die wij zien bij organisaties en laat zien hoe leren en ontwikkelen strategisch kan bijdragen aan het vergroten van inzetbaarheid. Daarbij ontdek je hoe inzicht in kennis en vaardigheden helpt om medewerkers breder inzetbaar te maken en welke rol Infolearn daarin kan spelen.

Ontdek hoe we vanuit verschillende expertises samen naar één vraagstuk kijken

klantsuccesteam – Infolearn

Een vraagstuk is zelden alleen technisch of alleen inhoudelijk. Tijdens deze sessie neemt ons klantsuccesteam je mee in hoe verschillende expertises binnen Infolearn samenwerken om organisaties zo goed mogelijk te ondersteunen. Maak kennis met de mensen achter onze dienstverlening en ontdek hoe opleidingskundige, technische, functionele en creatieve expertise samenkomen om tot passende oplossingen te komen.

Na aanmelding voor de klantendag krijg je een link toegestuurd om je aan te melden voor de interactieve sessies.

Praktische informatie

Datum Dinsdag 29 september 2026
Locatie Vasim, Nijmegen
Tijden Ontvangst vanaf 09.30 uur
Afsluiting rond 15.00 uur, gevolgd door een borrel

Bekijk de aftermovie van 2025

    Aanmelden

    InFocus is exclusief voor klanten van Infolearn. Heb je geen uitnodiging ontvangen, maar ben je wel klant? Vul dan onderstaand contactformulier in. We zorgen ervoor dat je de aanmeldlink ontvangt en op de hoogte blijft van alle updates rondom InFocus 2026.